Just another WordPress.com site

BARCELONA GRAFFITI

Išprotėjęs miestas pačia geriausia to žodžio prasme“ – tokios mintys pirmiausia šauna į galvą išvydus Katalonijos sostinę.

Barselona galėtų būti pavyzdys, rodantis, kad suteikti miestui gyvybės ir patrauklumo gali ne tik iki koktumo tobulai atnaujinti senamiesčio pastatai ar stringantys gyvenamųjų namų renovacijos projektai, bet tiesiog maži, spalvingi ir originalūs kampeliai, kurie dažnai ir esti patys įdomiausi.

Barselona yra dalis smagaus projekto – „Space Invaders“, paremto populiariu praėjusio amžiaus aštunto dešimtmečio žaidimu. „Space Invaders“ projektą 1998 m. pradėjo prancūzų menininkas, žinomas tiesiog kaip Invader,  jis išplito daugelyje pasaulio miestų. Projekto esmė – įvairiose miesto vietose įtaisomos plytelės, vaizduojančios „pikselinius“ padarus iš klasikinio žaidimo. Barselonoje jų yra 17. Žemėlapyje pasižymėjus visų „space invaders“ buvimo taškus ir juos sujungus gaunamas vienas didelis „space invader“. Atsitiktinai klaidžiodama radau tik 2 plyteles, vėliau susivokiau, kad norint rasti visas tiesiog buvo galima pasinaudoti internetu. Visgi, kai kurie „invaders“ Barselonoj jau yra „mirę“, t.y. pašalinti pastatų savininkų.

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s